Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

ČLENI JK - VIP‚ s licencí‚ bez

 sehnat fotky všech členů je nadlidský úkol...makám na tom a budu to postupně dodělávat

     Kůň bez jezdce je stále koněm,
ale jezdec bez koně je jen obyčejným člověkem ! 

členi klubu v roce 2013
 
 
                 VIP:        Pravdová Lenka
                              Beránková Iveta
 
 
                 s licencí:    Čejková Petra    1981 a 2003
                               Čejková Lucie           2005
                               Šulistová Veronika     2008  
                               Votrubová Michaela    
 
              bez licence:    Lustová Martina
                                Šebková Ivana
                                Šebek Václav
                                Bláhová Anna
                                                                                 Pavelková Markéta
                                                                                
 
 
 
                              
 
     

 
VIP člen je Lenička Pravdů,taková naše ošetřovatelka zvířátek.Ale prý dokud si nepořídíme kulečník jako mají na Borový,tak se do klubu nepřihlásí.Pracuju na tom,aby si udělala alespoň licenci,řekla bych že už jsem jí ukecala,už jí v tom brání jen to,že nemá boty!!Takže starý rybářský gumáky nevyhazovat,ale přivézt Léně.

POZOR:Léňa už má botky
 

 

 

Petra Čejková

Má licenci od roku 1981 - dostihovou

          a od roku 2003 - sportovní

        Majitelka klubu,moje mamča a zároveň trenérka.

Jako náctiletá začala v Praze v jezdeckém klubu Jiskra Troja,kde se pod vedením majora Dobeše, majora Engelharta a rodiny Zdeňka Beneše učila základy ježdění i péče o koně.

V roce 1981 nastoupila do učení na závodiště Velká Chuchle a  začala se věnovat dostihům, u kterých nějakou dobu zůstala.

              Zhruba po dvaceti letech přišla na chuť drezúře,které je věrná do teď.
 

 Věnuje se především správnému tréninku koní a jejich jezdců..
Je to suprová trenérka, vděčím jí za to kam jsem se dostala za pouhé tři roky(od té doby co jsem si udělala licenci).
 
 

 

 

 

Lucie Čejková

  má licenci od roku 2005
 

No,já jsem ta co se pokouší vytvářet tyto stránky :o).

 

U koní jsem byla už jako malé škvrně, když je mamča měla doma, ale časem jsme se odstěhovali a koníky prodali, když jsem dorostla do věku, kdy jsem se o koně začala zajímat a chtěla se učit jezdit, žádné koníky už jsme neměli. Někdy se mi poštěstilo, že jsem se mohla povozit na poníkovi na pouti, to byly doby kdy mi tohle ještě stačilo. A takhle to bylo několik let až do mých, asi 9 ,kdy jsem se začala „učit jezdit“na koni....no jezdit, nejdříve spíš jak se o takového koně (tenkrát černý poník Šotek u Barbory Hartmannové na Zoubku) postarat. Seznamovala jsem se se spoustou nových věcí. Takhle to šlo nějakou dobu, pak jsem přesedlala na huculku Arniku, na ní jsem se snažila zdokonalovat můj jezdecký antitalent, tedy učit se ovládat koně v kroku a následně v klusu.

Koncem roku 2002, kdy mi bylo 11 let a neuměla jsem ještě ani cválat, jsme si pořídili prvního koníka - Zoru, miluju jí nejvíc ze všech i přes to (asi právě proto), že to byl tenkrát kůň o kterého by jsem si neopřela ani kolo (byla ošklivá, tupá na hubu, bála se cválat a když se podařilo nacválat prchala tryskem pryč a nedala se zastavit, neustále měla hlavu nad otěží někde v oblacích a nedala se ovládat), protože právě s ní jsem se učila jezdit, právě ona je ta která mě naučila to co dnes umím. Netrvalo dlouho a k Zorušce přibyla i Dakota,opět „zkažená“ (nenechala se nauzdit,uzdečku na ní skládali po kouskách a když na ní někdo chtěl jet, tak šla jen tam kam se jí chtělo, stoupla na zadní srazila jezdce (nejezdce) a odešla domu). V roce 2005 jsem si na Zoře udělala licenci a začala se také věnovat drezurním závodům. Moje první závody hned v roce 2005 byly na Vondrově, jela jsem samozřejmě tu nejlehčí úlohu a byla jsem třetí. Uznejte sami, že to byla velká motivace. V tom samém roce jsem se stala drezurní mistryní jihočeské oblasti v dětech. Jezdila jsem závody jen v jižních Čechách a seznamovala se s novými lidmi a prostředím. V roce 2006 jsem byla jen na jedněch závodech. Rok 2007 jsem jela jedny závody a jeden veřejný trénink, kde už jsem nejela jen se Zorou, ale jela jsem se okoukat i s mladým Marcusem, který se teprve učil základy. Se Zorou jsem byla druhá na mistrovství jihočeské oblasti,ale tentokrát už za juniory,takže stupeň S.V roce 2008 už jsem byla na závodech i v Brně,Praze a Plzni.Na mistrovství jihočeské oblasti jsem tentokrát byla třetí v juniorech,ale s Marcusem.A to že jsem se se Zorou kvalifikovala na MČR v drezuře a zúčastnila se považuji za velký úspěch.
 

 
 
                                                              MČR Praha 2008
Lenka Věšínová
Majitelka Marcuse
Skwělej člověk,máme jí tady všichni hrozně moc rádi.

   
Magdaléna Svobodová
má licenci od roku 2010
poctivou přípravou zaslouženě získanou dne 2.5. ve Vimperku

prej tu je nějak prázdno,mám sem něco napsat.......NĚCO
Tak vážně,když sem přišla myslela jsem si,že se se mnou snad ani nebude bavit,no ale hodně rychle se ukázalo že tohle je, samosebou až po naší Janče, nejpraštěnejší člen z klubu.Ty naše rozhovory pohovory v noci,no to je teda něco.....A co teprve když se nás tu na delší dobu sejde větší banda,tak to už  hrozí psychické újmy,občas jde i o zdraví. .No naše Madlenka,to je prostě suprovej človíček a má ráda Simonku, a to jako že fakt hodně, za to má u mě hodně plusových bodů.
  

                                                                          

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist